Toptanc.com Hakkında

Toptanc.com sitesi; Türkiye’de yer alan toptancıların satışa sunmuş olduğu ürünlerin tanıtımını yapan bir ilan sitesidir. Diğer ilan sitelerinden farkı; diğer ilan sitelerinde olduğu gibi, ürünleri satıcılar değil, toptanc.com sitesi yöneticileri girmektedir. Böylelikle işinize yaramayacak ilanları bu sitede göremeyeceksiniz. Burada yer alan ürünlerin tamamı bizzat site yöneticileri tarafından fiziksel olarak incelenip, eğer gerçekten kaliteli olduğu düşünülürse toptanc.com sitesinde ilan oluşturulacaktır. Bunun yanında e-ticaret işine başlamak isteyen bireylerin en büyük sorunu olan tedarik konusunu önemli ölçüde de çözmüş olacağız. 

Facebook

Facebook sayfamızı takip edin.

Twitter

Twitter sayfamızı takip edin.

YouTube

Youtube kanalımızı takip edin.

Hikayemiz

Toptanc.com sitesi tamamen bir hikayenin ilk sayfasıdır. E-ticarete başlamak isteyen kişilerin en büyük sorunu olan ürün aşamasını çözmek için kurulmuştur. Diğer sitelerde olduğu gibi tamamen kalitesiz ürünlerin olmadığı bir sitedir. Böylelikle e-ticarete başlamak için gereken kaliteli ürün tedariğini sağlamış olacaksınız. 

Bizimle beraber hikayenin kahramanı olmak ister misiniz ? İlanlarınızın toptanc.com sitesinde yayınlanması için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerinizin tanıntımı, reklam kampanyaları gibi dijital pazarlama faaliyetlerinde daha fazla kişiye erişebilirsiniz.