Toptanc.com Whatsapp İlan Servisi

Whatsapp ilan servisi toptanc.com sitesine ilan vermek isteyen üretici ve toptancılar için oluşturulmuş bir hizmettir. Böylelikle, seo, kod bilgisi gibi bilgiler ile gereksiz vakit kaybetmezsiniz. Uzman ekip tarafından seo kurallarına uygun olarak hazırlanan ilanlar ile daha fazla insana ulaşma fırsatı yakalarsınız. +90 539 566 65 17 numaralı telefondan ilanınızı gönderin yayınlansın.

Whatsapp İlanın Faydaları

Toptanc.com whatsapp ilan servisinin faydası üreticiler için oldukça fazladır. Sizler üretiminizi yaparken, bizler ise satışınızı arttıracak stratejiler üzerine yoğunlaşıyoruz. Sizler daha fazla üretim yaparken bizler Google arama moturunun istediği teknik altyapıyı hazırlıyoruz. Bu sayede sizlerin göndermiş olduğu whatsapp ilanları yayınlarken aynı zamanda da Google arama motorunun belirlemiş olduğu optimizasyonların gerçekleşmesini sağlıyoruz. 

Toptanc.com Sitesini Diğer Sitelerden Ayıran Ne ?

Toptanc.com sitesi kurulurken göz önünde bulundurulan bir durum vardı. Özellikle toptancılar tarafından oluşturulmuş web siteleri google arama sonuçlarında kirlilik yaratmaktaydı. E-ticarete başlamak isteyen kişilerin en önem verdiği ürün bulma kısmı, bu gereksiz ürünlerle çöplüğe döndürülmüş siteler ile ciddi vakit kaybına dönüşmektedir. İşte bu çöplüğü ortadan kaldırmak için Google ve kullanıcı dostu bir site oluşturup, ilanları tamamen kullanıcı onayına tabi tutarak, gerçekten olması gereken ürünleri burada yayınlıyoruz. 

Neden Toptanc.com Kullanmalıyız ?

Özellikle yukarıda bahsettiğimiz “toptancı” kelimesini aradığımızda karşımıza çıkan çöplüğü ortadan kaldırmak için toptanc.com sitesi burada. Toptanc.com’da yayınlanan ilanların tamamı moderatör onaylıdır. Yani isteyen istediği ilanı toptanc.com sitesinde ekleyemiyor. Burada ilan yayınlayabilmek için tek bir şart vardır. Bu şarttan bahsedecek olursam, ürün gerçekten satılabiliyor olmasıdır. Satış oranı düşük bir ürünü bu sitede yayınlamam kararı aldık. Böylece e-ticarete başlamak isteyen kişiler direkt olarak satılma ihtimali yüksek olan ürünler ile iş hayatına başlamış olacaklar. Yani bu siteyi kullanan toptancılar için toptancıya ihtiyaç duyan hedef kitleler; kaliteli ürün, kaliteli toptancı arayan ve e-ticarete başlayacak kişiler için hedef kitle sunumu yapıyoruz.